HRADEC KRÁLOVÉ
Celostátní web KDU
Celostátní web KDU
Aktuality
Témata
O nás
Regiony
Moje KDU
Aktuálně
Program
Volební program 2022-2026
Volební program 2014-2018
Volební program 2010-2014
Volební program 2006-2010
Naši lidé
Kandidáti 2022
Výbor MO KDU-ČSL Hradec Králové 2022-????
Výbor MO KDU-ČSL Hradec Králové 2022-????
Zastupitelé města Hradec Králové ve volebním období 2018-2022
Členové výborů ZM a komisí RM města Hradec Králové ve volebním období 2018 - 2022
Zastupitelé města Hradec Králové - historie
Zastupitelé města Hradec Králové ve volebním období 2014 - 2018
Zastupitelé města Hradec Králové ve volebním období 2010 - 2014
Zastupitelé města Hradec Králové ve volebním období 2006 - 2010
Zastupitelé města Hradec Králové ve volebním období 2002 - 2006
Zastupitelé města Hradec Králové ve volebním období 1998 - 2002
Zastupitelé města Hradec Králové ve volebním období 1994 - 1998
Zastupitelé města Hradec Králové ve volebním období 1990 - 1994
Členové výborů ZM a komisí RM města Hradec Králové- historie
Členové výborů ZM a komisí RM města Hradec Králové ve volebním období 2014 - 2018
Členové výborů ZM a komisí RM města Hradec Králové ve volebním období 2010 - 2014
Členové výborů ZM a komisí RM města Hradec Králové ve volebním období 2006 - 2010
Členové výborů ZM a komisí RM města Hradec Králové ve volebním období 2002 - 2006
Členové výborů ZM a komisí RM města Hradec Králové ve volebním období 1998 - 2002
Členové výborů ZM a komisí RM města Hradec Králové ve volebním období 1994 - 1998
Členové výborů ZM a komisí RM města Hradec Králové ve volebním období 1990 - 1994
Dokumenty
Archiv
Archiv Výbor MO KDU-ČSL Hradec Králové do 03.02.2022
Kalendář
Kontakty
Hledat:
KDU.breadcrumbs.home
Program
Volební program 2018-2022
Kandidáti do zastupitelstva 2018
1
Ing. Anna Maclová
za KDU-ČSL
2
Mgr. Hana Šimáčková
za Nestraníky
3
Ing. Růžena Divecká
za Nestraníky
4
prof. MUDr. Jan Čáp, CSc.
KDU-ČSL
5
MUDr. Ondřej Malý
za KDU-ČSL
6
Mgr. Jiří Vojáček
KDU-ČSL
7
Ing. Josef Melichar
KDU-ČSL
8
Mgr. et Mgr. Rudolf Havelka, Ph.D.
KDU-ČSL
9
MUDr. Karolina Melicharová
za KDU-ČSL
10
Mgr. et Mgr. et Mgr. Tomáš Zdechovský
KDU-ČSL
11
Ing. Jan Zajíc
za KDU-ČSL
12
Ing. Stanislav Klik, Ph.D.
za KDU-ČSL
13
RNDr. Daniel Jezbera
KDU-ČSL
14
Ing. Kamila Soukeníková
za KDU-ČSL
15
Mgr. Petr Beneš
KDU-ČSL
16
MUDr. Jaroslav Pavlata, Ph.D.
za KDU-ČSL
17
MgA. Petr Vrběcký
za KDU-ČSL
18
Mgr. Lucie Luštincová
za Nestraníky
19
PhDr. Jiří Němeček
KDU-ČSL
20
Ing. Bohuslav Čáp
za KDU-ČSL
21
Mgr. Jana Pechancová
za KDU-ČSL
22
Ing. Pavel Lisý
za KDU-ČSL
23
Václav Bláha
KDU-ČSL
24
Josef Podhajský
za Nestraníky
25
Mgr. Alena Nosková
za Nestraníky
26
MUDr. Jan Nožička, Ph.D.
za KDU-ČSL
27
Vladimír Podzimek
KDU-ČSL
28
Mgr. Iva Vojkůvková
za KDU-ČSL
29
MUDr. Michaela Řeháková
za Nestraníky
30
David Smetana
KDU-ČSL
31
Ing. Robert Müller
za KDU-ČSL
32
Rudolf Pastuszek
KDU-ČSL
33
Ing. František Frola
KDU-ČSL
34
Ing. Oldřich Vít
za KDU-ČSL
35
Pavel Veverka
KDU-ČSL
36
Mgr. Veronika Horejšová
KDU-ČSL
37
Ing. arch. Jan Falta
KDU-ČSL